У Тернополі відмовилися вводити локдаун на вихідні

Сергій Надал пояснив, чому не вводитиме локдаун на вихідні.

У Тернополі міськрада на чолі з мером Сергієм Надалом прийняли рішення не вводити карантин вихідного дня. Про це громадськості повідомив градоначальник під час брифінгу міського голови.

Надал заявив, що в Тернополі не будуть вводитися обмеження вихідного дня, про які йде мова в рішенні уряду. Мер пояснив, що дані обмеження не вплинуть на епідеміологічну ситуацію. Також він вважає, що ці обмеження можуть знищити економіку міста.

На думку Надала у вихідні підприємці мають максимальну суму прибутку. За рахунок цього прибутку вони мають можливість платити податки і утримувати свій бізнес, платити зарплати найманим співробітникам. Якщо цього прибутку не буде, то вони просто закриються. В результаті міський бюджет втратить надходження і не буде можливості оплачувати необхідні для життєдіяльності міста статті витрат.

Крім того, Надал закликав правоохоронців штрафувати підприємців не за те, що вони працюють, а за те, що вони не дотримуються карантинних вимог – масочний режим, дистанція між відвідувачами, відсутність санітайзерів та інші.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *