Тернопільські ресторатори продовжують боротись проти карантину вихідного дня

З каструлями і плакатами прийшли до «білого дому» тернопільські ресторатори. Вони вимагали не запроваджувати карантин вихідного дня через ймовірні значні збитки.

Акції протесту зібрали сьогодні рестораторів в усіх регіонах України. Вони підготували звернення до прем’єр-міністра та президента з проханням дозволити їм працювати і вихідними.

«Дякую усім хто сьогодні підтримав нашу акцію проти карантину вихідного дня, вона проходила по всій Україні. На жаль, все, як у відомому мемі: люди біткаються, чиновники розводять руками. Наші вимоги передали у Київ, надіюсь уряд почує. Якщо ні то будемо проводити більш кардинальні акції», – зазначив представник об’єднання рестораторів Тернополя Тарас Ковальчук.

Підтримали акцію протесту підприємці Тернопільщини, вони також підписалися у зверненні до представників влади з вимогою не запроваджувати карантин вихідного дня. Втім, парламентарі протестувальників не почули, оскільки вони сьогодні прийняли закон про запровадження карантин вихідного дня.

Карантин вихідного дня тернопільські підприємці оскаржуватимуть у суді.

Ресторатори незгодні з рішенням уряду про введення карантину вихідного дня, оскільки в суботу та неділю отримують найбільші прибутки.

“Якщо ми закриємося на вихідні, то втратимо майже 45% прибутків. А це — зарплати людей, це наші можливості заплатити податки, врешті — можливості прожити і для нас. Дайте нам можливість реалізовувати своє конституційне право на працю. Ми готуємося оскаржувати це рішення у судах, сподіваємося на підтримку міської влади. Вважаємо, що це дивне, недолуге рішення влади. А страждати чомусь повинні ми”, – каже підприємець Іван Козлюк.

Нагадаємо, карантин вихідного дня забороняє роботу ресторанів, барів, кафе, торгових центрів. Обмеження діятимуть уже цими вихідними.

Джерело 1

Джерело 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *