“Європейська Солідарність” стала лідером на виборах до Тернопільської облради

Партія «Європейська Солідарність» набрала найбільшу кількість мандатів  до Тернопільської обласної ради.  За ЄС на місцевих  виборах проголосували 22,55% жителів області. Так, 17 депутатів представлятимуть цю політичну силу у новому скликанні облради.

На виборах же до районних рад «Європейська Солідарність» має наступні результати: в Кременецькому районі партія набрала 19,04 %, Чортківському – 20,37%, Тенопільському – 22,55%. На виборах до Тернопільської міської ради партія набрала 16,97%.

Керівник Тернопільської територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність” Степан Барна каже, що це хороший результат загального представництва в органах місцевого самоврядування, адже загалом 440 представників партії представлятимуть команду в органах влади на місцях.

Степан Барна додав, що  також головами 7-ми ОТГ на Тернопільщині є представники «Європейської Солідарності». Йдеться про Лановецьку, Зборівську, Заліщицьку, Товстенську, Бучацьку, Збаразьку і Саранчуківську громади.

Щодо, власне, політики партії, то серед пріоритетів децентралізація, наповнення місцевих бюджетів та підтримка малого і середнього бізнесу.

До слова, за результатами місцевих виборів до Тернопільської обласної ради бар’єр у 5 % подолали 6 політичних сил. Окрім лідера – «Європейської солідарності», також до ради зайдуть  партія “За майбутнє”,   Всеукраїнські об’єднання «Свобода» та «Батьківщина», і  партії «Слуга Народу» та «Довіра».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *