Тернополяни під час акції звернулись до депутатів з вимогою підтримати закон про доступне розмитнення

Проголосувати за закон №3704 про доступне розмитнення мали сьогодні, 9 листопада, на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Цей процес контролювали і тернопільські водії. Також вони звернулись до депутатів під час зборів із вимогою прийняти закон та надати можливість українцям користуватись доступними транспортними засобами.

– Це звернення – від імені українців, для яких автомобілі зробили предметами розкоші, а не потребою робочого і вихідного дня, – говорив керівник Тернопільського осередку ГО «АвтоЄвроСила-Тернопіль» Ігор Красновський. – Ми відстоюємо захист інтересів кожного жителя. Будемо контролювати процес перебігу засідання. У разі негативного рішення прийматимемо міри.

Нагадаємо, закон №3704 передбачає розмитнення на рівні 30-35% відсотків від вартості автомобіля. Наразі в Україні на іноземних номерах є близько мільйона автомобілів. Якщо їх розмитнити за таким законом, то бюджет отримає 20 мільярдів. Адже середня вартість автомобіля – 2000 євро, а розмитнення складе – 600 євро. Тому водії не розуміють пояснення голови комітету щодо збитковості альтернативного закону, якого не хочуть приймати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *