Про готовність Тернопільщини до проведення виборів-2020 розповіли фахівці

25 жовтня по всій Україні та, зокрема, в Тернополі відбудуться вибори до місцевих, обласних та районних рад. Сьогодні, 19 жовтня, у Тернопільському пресклубі зібрались спеціалісти, які розповіли, чи готова область до виборів. 

Як повідомила голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Тетяна Семусь, по місту створені 103 дільниці, на яких вже здійснюється відповідна робота. На території області утворили 1 182 дільниці.

Також особливістю цьогорічних виборів, розповідає Ігор Бойко, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА, є те, що громадяни могли змінити місце голосування. Скористались такою можливість майже 1 500 осіб.

– В області утворено 1 182 виборчі дільниці. До попереднього списку виборців включено 799 635 осіб, з яких 20 300 не здатні самостійно пересуватись. Особливістю цьогорічних виборів є те, що виборці вперше мали змогу змінити місце голосування. Зробити це можна було до 10 вересня. Цією можливістю скористались 1458 людей, – сказав Ігор Бойко.

Загалом на виготовлення списків виборців та іменних запрошень з державного бюджету країни виділено 95 600 гривень. Про те, аби кожен зміг віддати свій голос, дбає управління Державної міграційної служби України у Тернопільській області. Вони вже подали відомості про осіб, які лише нещодавно отримали паспорт громадянина України. Про ці дані прозвітував начальник управління Ярослав Давибіда.

– Територіальними підрозділами управління Державної міграційної служби були подані до Державного реєстру виборців відомості про осіб, які набули громадянство України за попередній місяць, отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт. Виборці, які впродовж останнього місяця змінили прізвище, ім’я, по-батькові, місце народження також входили в ці відомості. Також у  нас очікують на видачу 1984 паспорти, які ще мають забрати жителі Тернополя, – наголосив Ярослав Давибіда.

24та 25 жовтня підрозділи міграційної служби також надаватимуть адміністративні послуги. Вибори пройдуть із дотриманням карантинних вимог.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *