У Тернопільській ОДА відбулася зустріч з представницями громадської мережі ОПОРА

Представники Громадянської мережі ОПОРА не зафіксували жодних ознак використання адміністративного ресурсу у виборчому процесі представниками Тернопільської обласної державної адміністрації. Про це розповіла Ольга Галушка, координаторка спостереження ГМ ОПОРА за виборами на Тернопільщині.

«Ми моніторили сайти та інші медіа, і не побачили жодних зловживань чи використання адміністративного ресурсу у виборчому процесі», – розповіла Ольга Галушка.

Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Ольга Мазаєва акцентувала на проблемах доступності виборчих дільниць для людей з обмеженими можливостями.

«Ми розуміємо, що органи місцевого самоврядування пандус не збудують за два тижні, але поставити конструкції, які дозволять пересуватися людям з обмеженими можливостями, цілком можливо», – каже Ольга Мазаєва.

Як зазначив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко, адміністрація звертатиметься до органів місцевого самоврядування з проханням забезпечили доступ людей з обмеженими можливостями до виборчих дільниць.

«Крім того, особливу увагу при підготовці до виборів треба приділити організації волевиявлення хворих на коронавірус та осіб, які в день голосування перебуватимуть на самоізоляції», – додає Віктор Устенко.

Також, представники ОПОРИ наголосили, що політичні партії мають бути готовими замінити свого члена виборчої комісії, який матиме ознаки захворювання на коронавірус напередодні виборів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *