Команда Івана Чайківського «ЗА МАЙБУТНЄ» висунула на посаду голови Теребовлянської ОТГ Аллу Стечишин

18 вересня Тернопільська обласна організація політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» провела загальні збори. Під час яких затвердили списки кандидатів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Загалом на Тернопільщині від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у місцеві ради усіх рівнів та на посади міських голів та голів територіальних громад затверджено понад тисячу кандидатів. 17 із них – кандидати на посади голів ОТГ. Алла Стечишин – кандидатка на посаду голови Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади.

Алла Стечишин – управлінець, волонтерка, меценатка. Протягом 16-ти років працює сільським головою. Їй вдалося відновити дитсадки й будинки культури. Разом із чоловіком Алла дбає за соціальну сферу в селах, організовує відпочинок школярів, підтримує потребуючих, родини ветеранів АТО-ООС.

У Теребовлянській громаді, каже, має бути добра господиня. Одним із завдань на місцях вважає правильний розподіл і контроль за використанням коштів між населеними пунктами. Відтак, розвиток усіх сфер в громаді та покращення життя кожного жителя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *