Тернопільщина: Судове засідання у справі бюджету відбудеться 6 жовтня

10 вересня відбулося судове засідання у справі Тернопільської обласної державної адміністрації щодо рішення Тернопільської обласної ради від 6 липня «Про внесення змін до бюджету». Це було перше підготовче засідання, на якому не передбачається розгляд справи по суті. Перша стадія судового розгляду передбачає лише встановлення учасників справи. В ході розгляду справи суддя прийняла рішення провести засідання по загальній процедурі та запропонувала учасникам підготувати додатковий перелік документів, перенісши засідання на 6 жовтня.


Разом з тим Тернопільська обласна рада скасувала своє рішення від 6 липня (якого стосувалося засідання), визнавши його неправомірний. То ж є підстави говорити про те, що розгляду у цій справі по суті так і не відбудеться, оскільки  спроба облради “зберегти лице” через скасування облрадою власного рішення  має на меті привести ситуацію   по цій конкретній  судовій справі до  відсутності предмету  спору.

Водночас на засіданні 11 липня Тернопільська облрада теж розглядала питання змін до бюджету. Тернопільська облдержадміністрація вбачає і у цьому рішенні грубі порушення, зокрема, незбалансованість бюджету, тому в облдержадміністрації не будо вибору як оскаржити його, подавши позов і на рішення від 11.07. Розгляд у цій справі відбудеться наступного місяця.

Джерело

2 thoughts on “Тернопільщина: Судове засідання у справі бюджету відбудеться 6 жовтня

 • 15.09.2020 о 14:23
  Permalink

  “Стремись не к тому, чтобы достичь успешности, а к тому, чтобы твоя жизнь имела смысл.” – говорил Альберт Эйнштейн. За разыскиванием резона в жизни я извечно обращаюсь к Вашим заметкам. Благодарю.

  Відповідь
 • 16.09.2020 о 12:07
  Permalink

  “В том случае, если жаждешь покормить голодного, не давай для него денег, а дай снасть и выучи удить рыбу”. В Ваших заметках заложена большая мудрость, кот-ая приносит грандиозную пищу для ума.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *