Депутати Тернопільської облради сьогодні розкритикували роботу органів виконавчої влади

Шосте пленарне засідання 14 сесії обласної ради, сьогодні, 20 серпня, розпочалось із виступів депутатів.

Обранці підняли низку важливих для життєдіяльності області питань, загострили увагу на невиконанні облдержадміністрацією рішень обласної ради щодо внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, що призвело до недофінансування закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, також наголосили на недостатності заходів щодо боротьби із коронавірусом в краї та відсутності фінансування їх з державного бюджету.

Голова Тернопільської обласної ради підсумував виступи колег. Він зазначив, що невиконання рішення про внесення змін до бюджету несе катастрофічні наслідки.

– Пригадайте 2013 рік, коли відбувались переслідування та відкривались кримінальні справи. Тернопільська область є опозиційною до влади, тому на ній ставлять експерименти. Якщо на кінець року ситуація стане кризовою, хто за неї буде відповідати? Невиконання рішення про внесення змін до бюджету несе катастрофічні наслідки – невиконання бюджету, невиплату заробітних плат, припинення використання надтехнологічного обладнання медичними закладами тощо. Хто за це буде відповідати?! – сказав Віктор Овчарук.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *