У Тернополі на вулиці Тарнавського відкрили третій офіс політсили “За майбутнє”

Відкриті для людей. На вулиці Тарнавського, 32 запрацював офіс політичної партії «За майбутнє». Мешканці мікрорайону «Аляска», «Сонячний» можуть заходити будь-коли.

– Це така громадська приймальня кандидатів у депутати. Зараз тут уже працює юрист, який може консультувати людей щодо виборчого законодавства. Цього року воно змінилося і людям варто його знати, – представниця команди політичної партії «За майбутнє» Любов Вовк.

Тут отримують юридичні консультації, можуть знайти себе у реєстрі виборців та обмінятися книгами.

– Ці офіси виконують і певну соціальну роль, тут можна познайомитися з новими людьми і, окрім цього, у нас працюватиме букросинг. Тернополяни можуть приносити свої книги, обмінюватися, це дуже корисно, – представниця команди політичної партії «За майбутнє» Леся Колінець.

Такий прозорий офіс політсили – уже третій у Тернополі.

– Наші офіси користуються популярністю, люди приходять не лише з проблемами, а й з пропозиціями. Тернополяни знають, що політична партія має програму «Тернопіль – місто майбутнього» та йде з нею до міської ради. Тому кажуть нам, яким бачать це майбутнє, – голова Тернопільського осередку політичної партії «За майбутнє» Володимир Болєщук.

У приміщенні  працюватиме 11 кандидатів у депутати.

– Є де працювати кандидатам у депутати до міської ОТГ. Цей офіс використовуватимемо для круглих столів, він зручний для спілкування з нашими виборцями, – народний депутат України, депутатська група «За майбутнє».

Тернополян запрошують до комунікації задля кращого майбутнього міста.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *