Тернопіль у червоній зоні: місцева влада заявила, що карантин не посилюватиме

Міська влада Тернополя заявила, що місто і надалі працюватиме та житиме у звичному режимі попри те, що воно потрапило до “червоної” зони карантину.

“Підстави прийняття щодо Тернополя такого рішення не встановлені, оскільки показники рівня захворюваності на COVID-19 у нашому місті за останні дні пішли на спад і тримаються на тому ж низькому рівні”, – йдеться у повідомленні, оприлюдненому у суботу, 1 серпня, на сайті Тернопільської міської ради.

Чому у Тернополі не посилять карантин

У Тернопільській міськраді зазначили, що показники захворюваності на COVID-19 у їхньому регіоні знижуються. Таку тенденцію вони зафіксували буквально останніми днями. Показники тримаються на низькому рівні.

Влада міста запевнила, що у Тернополі показники COVID-19 у нормі: 

  • середня кількість ПЛР-тестувань становить 78,1, реальний показник має бути не менше 24;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 11,1, а нормальний показник – 11;
  • показник динаміки зростання випадків інфікування – 12,5, допустимий показник – 10.

Червона зона встановлюється, якщо завантаженості лікарень у регіоні – понад 75%. Однак, як ствердили у пресслужбі Тернопільської міськради, у місті цей показник становить 46,89%.

Там зауважили, що з 3 серпня, тобто вже з наступного тижня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичному режимі.

Міський голова Тернополя Сергій Надал 3 серпня скликає позачергову сесію міської ради, на якій на розгляд депутатів “буде винесене питання оцінки законності даної постанови щодо віднесення Тернополя до “червоної” зони”, зазначається у повідомленні.

Джерело 1

Джерело 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *