В Тернополі вводять жорсткіший карантин

Державна комісія ТЕБ і НС встановила червоний рівень епідемічної небезпеки у Тернополі, помаранчевий у Бережанах та Бучацькому районі, жовтий – Бережанському, Гусятинському, Козівському, Лановецькому та Чортківському районах.

Рівні епідемічної небезпеки встановлюються на основі кількох показників: завантаженості ліжок у лікарнях хворими на коронавірус, середньої кількості ПЛР та ІФА-тестувань, коефіцієнту виявлення нових хворих та показнику динаміки зростання кількості хворих

?Передбачається, що в зеленій зоні будуть діяти наступні правила: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

?У жовтій зоні окрім обмежень, які діють зеленій зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

?У помаранчевій – заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

?В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ.

Нові правила адаптивного карантину вступають в дію з 3 серпня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *