Мешканці Бережан визначаються у своїх електоральних симпатіях

 

Дослідження електоральних настроїв мешканців Тернопільської області було проведене «Тернопільською Експертною Групою» з 17 по 21 липня 2020 року.
Інтерв’ю проведено на підставі випадкової вибірки стаціонарних телефонних номерів.
Загальна вибіркова сукупність — 295 респондентів
Похибка дослідження становить не більше 3,2%, для зручності сприйнятття результати заокруглено до цілих чисел.
При повторному проведені опитування “Тернопільською Експертною Групою” було скориговано список претендентів, виходячи з публічних заяв та власної інсайдерської інформації, щодо бажання тих чи інших осіб приймати участь у виборчих перегонах.

Головною несподіванкою повторного опитування по Бережанах стало стрімке падіння рейтингу діячого мера Музички В. (з 47,6% до 24,0%). Втрата за 2 місяці 23,6% підтримки дає непогані шанси переслідувачам наздогнати, а то і перегнати, його. За період між опитуваннями діючий міський голова “зумів” зіпсувати відносини з народним депутатом Чайківським І. (слово якого буде не мало важити для бережанців під час виборів) та допустити потенційне висування на посаду мера секретаря ради Гончара П., котрий одразу після включення до складу претендентів на крісло голови міста отримав підтримку в 11,1%.

Високі шанси бути обраним мером Бережанської ОТГ зберігає Зінчук В., результатт якого збільшився і становить 15,2%. Серед переслідувачив можна відзначити ріст підтримки Кулика Р. (12,3%)

Хоча, якщо врахувати показник в 29,5% тих, хто не визначився зі своїм вибором, то варто очікувати на зміни в електоральній підтримці кандидатів, що зуміють провести активну виборчу кампанію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *