Разумков сказав, коли Рада розгляне постанову про оголошення місцевих виборів

Глава парламенту висловив готовність працювати цілодобово для прийняття важливих рішень

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков назвав дату розгляду парламентаріями постанови про оголошення місцевих виборів. Про це він розповів під час брифінгу в кулуарах ВРУ, який транслював телеканал ZIK.

“Якщо ми говоримо про постанову про оголошення виборів, то вона обов’язково повинна бути прийнята. Однак члени Комітету вчора наполягали, і саме тому це питання було відкликане з позачергового засідання. Така постанова повинна прийматися ВРУ після того, як буде ухвалене рішення по районах – по зміні їхніх меж. Саме тому вона вчора не розглядалося. Але я думаю, що завтра або післязавтра ми ці питання (призначення дати місцевих виборів і скасування обмеження виплат чиновникам – ред.) і  зможемо винести на засідання ВРУ та розглянути їх”, – повідомив спікер Ради.

На уточнююче запитання, чи відбудеться це на позачерговому засіданні Дмитро Разумков відповів так:

“Подивимося. Ви ж бачите, ми готові працювати, що чергово, що позачергово, що цілодобово, але подивимося, як буде йти, як буде голосувати зал. Якщо буде встигати і не буде необхідності, то, може, і немає сенсу проводити позачергове засідання”, – підсумував глава парламенту.

Рада завтра може оголосити про місцеві вибори, – Разумков

У закон необхідно було внести зміни про вибори райрад

Верховна рада зможе завтра, 15 липня, розглянути постанову про оголошення місцевих виборів в Україні. Про це повідомив голова парламенту Дмитро Разумков, передає 112 Україна.

Зазначається, що постанова не була проголосована парламентом у понеділок, 13 липня, за необхідності прийняти зміни в законодавство в питаннях проведення виборів райрад.

“Комітет звернувся з пропозицією все ж не розглядати це питання вчора (в понеділок – ред.). На їхню думку, першими повинна бути розглянута постанова, фактично зміни до виборів у районах, після цього фінансування цих районів. А вже після цього оголошувати вибори. Ці питання винесені на порядок денний на завтра, і вони будуть в такій послідовності розглянуто”, – заявив Разумков.

Напередодні президент України Володимир Зеленський відкликав з Верховної Ради постанову про місцеві вибори.

 

Джерело 1

Джерело 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *