У Тернополі знизили тарифи на гарячу воду

У Тернополі планується зниження тарифів на централізовану подачу гарячої води. Комунальне підприємство Тернопільміськтеплокомуненерго провів перерахунок вартості гарячої води. Після цього в платіжках буде відображатися менша вартість. Про це повідомляється на сайті Тернопільської міськради.

В КП Тернопільміськтеплокомуненерго розповіли, що зниження вартості постачання гарячої води здійснюється у відповідності з рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 16.12.2019 №1166 із змінами. На цей раз проведений перерахунок за червень 2020 року. Раніше вже була змінена вартість гарячого водопостачання за період з жовтня 2019 року по травень 2020 року.

Тарифи на воду в Тернополі Фото: скріншот

У червні вартість гарячої води знизилася на 36% з урахуванням наявності або відсутності полотенцесушителей у ванних-кімнатах городян. Тепер за гарячу воду потрібно буде платити 63 грн і 58,98 грн при наявності та відсутності полотенцесушителей відповідно.

Нещодавно в Харкові стали гарячими батареї. Для кінця червня дане явище дуже незвичайне, тому люди почали дзвонити в тепломережу, щоб дізнатися в чому причина. Виявилося, що проводилися роботи по підготовці до нового опалювального сезону і теплоносій пішов по системі. Споживачі відмовилися платити за цю послугу в середині літа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *