Тернопіль: пасажирів без квитків тепер штрафуватимуть муніципальні інспектори

Співробітники муніципальної інспекції тепер контролюватимуть і систему оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя. Відповідно – штрафуватимуть вони і «безбілетників».

Таке рішення ухвалили на сесії міської ради вчора, 26 червня. Внести зміни до Положення про управління муніципальної інспекції, затверджене рішенням міської ради від 05.01.2011 р. №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», запропонував керівник цього підрозділу – Ігор Максимів.

Відповідно до змін, одноголосно підтриманих депутатами на засіданні, працівники управління муніципальної інспекції отримали додаткові повноваження щодо контролю за оплатою проїзду пасажирами у міському громадському транспорті, а також – щодо контролю за видачею водіями і кондукторами проїзних квитків. Тож уже із 1 липня вони спільно із контролерами КП «Тернопільелектротранс» працюватимуть на маршрутах усього громадського транспорту міста.

– Ми сподіваємося, що тепер контроль буде ефективнішим, – уточнює міський голова Сергій Надал. – Це дисциплінуватиме і водіїв, і пасажирів, які мають вимагати квиток, як гарантію оплати за проїзд. Нагадую, відповідальність за безквитковий проїзд лежить насамперед на пасажирах.

Отже, у разі виявлення несплати за проїзд або відсутності у пасажира разового документа на право проїзду (квитка), роздрукованого з валідатора, порушника притягнуть до адміністративної відповідальності. Йдеться про штраф у 20-кратному розмірі від вартості проїзду.

Окрім того, у рішенні міської ради слова і цифри: «бульвар Т. Шевченка, 1, 4 поверх» замінили на «вулиця Євгена Коновальця, 8». Адже тепер головний офіс муніципальної інспекції розмістили саме за такою адресою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *