Кількість хворих на COVID-19 росте: у Тернопільській області посилюють карантин

Через зростання кількості випадків COVID-19 на території області, на Тернопільщині посилили протиепідемічні заходи. Відповідне рішення сьогодні прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 Рішенням комісії передбачено: в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування робочий день розпочинати о 8 год ранку; в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду – о 10 год ранку.

На період дії карантину забороняється:

  • перебування у громадських будівлях і спорудах та у громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту
  • проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі. Організатор заходу відповідальний за дотримання дистанції між учасниками не менше 1,5 метра
  • діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
  • здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння

У семи районах області місцевим комісіям рекомендовано переглянути та посилити протиепідемічні заходи. Зокрема, Бучацькому, Козівському, Лановецькому, Чортківському, Шумському, Збаразькому, Тернопільському та м. Тернопіль.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *