На Тернопільщині обвалився міст разом з вантажівкою

У Тернопільській області обвалився міст і повторив долю Олексіївського моста в Дніпропетровській області. Про інцидент повідомили у Зборівському відділенні поліції і навіть показали фото з місця події.

Міст обвалився не самостійно, в цьому йому допоміг місцевий житель, який їхав через нього на вантажівці. Обвал конструкцій стався 6 червня через те, що місцевий житель вирішив скоротити шлях між селами і на навантаженому вантажівці проїхати по старому мосту.

Вантажівка “добила” міст і впала в річку (фото: Нацполіція)

Біля села Вертелка Зборівського району Тернопільської області дорожнє полотно не витримало ваги вантажівки і обвалилося. Кузов машини майже весь пішов вниз, а кабіна зависла на залишках перекриття між опорами.

Як з’ясувалося, в кузові вантажівки було 8 тонн піску. Чоловік розповів, що не знав, що міст в аварійному стані, так як не жив ніколи в цих краях. Водієві також пощастило, що він встиг вибратися без травм з кабіни завислої машини.

Пізніше до місця події підігнали підйомний кран, щоб витягнути ЗІЛ. Процес проходив під наглядом співробітників ДСНС, так як вантажівка оснащений балонами з газом, які отримали ушкодження при падінні машини.

Поліцейські оформили протокол на водія вантажівки за статтею ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, які призвели до ДТП).

Варто відзначити, що в жалюгідному стані перебувають мости не тільки в регіонах нашої країни, але і в самому Києві. Так, нещодавно у Києві на Південному мосту відірвалася конструкція, що закриває деформаційний шов. Лист металу відірвався, а під ним показалися зіпсовані часом і вологою конструкції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *