Громада запрошує голову Тернопільської обласної ради на збори щодо адміністративного устрою району

Жителі Зборівщини на Тернопіллі згуртувалися та обіцяють не дати «розірвати на шматки» їхній район. Люди проти примусової децентралізації, проти того, аби стати «провінцією Бережанщини».

У громаді зібралися та прийняли рішення провести збори 3 червня (середа), де зможуть висловити свою позицію більша кількість людей. Вони відбудуться о 13:00, на площі біля Т. Шевченка. До середи в. о старост сіл району збиратимуть підписи у своїх селах. На збори буде запрошено керівництво району, області, народного депутата, ЗМІ, та усіх, кому не є байдужою доля району. У разі ігнорування позиції людей , активісти розглядають можливість пікетів та акцій»,— йдеться у дописі спільноти «Зборів — громада моєї мрії» у соцмережі «Фейсбук».

На збори громади офіційним листом запросили голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука.

Так, заступник голови районної ради пан Олійник підписав лист з проханням до голови обласної ради відвідати їхні збори.

“Шановний Вікторе Вікторовичу. Збори громадня Зборівського району доручили запросити Вас, разом з керівниками депутатських фракцій Тернопільської обласної ради на збори громадян Зборівщини, які відбудуться 3 червня о 13 годині в Зборові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку”, – йдеться у листі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *