Кому з нардепів Тернопільщини держава компенсувала винайм житла у Києві

На сайті Верховної Ради України розмістили інформацію про те, хто з депутатів отримав компенсацію для оренди житла в Києві у період сесійних засідань у квітні 2020 року. Загалом цю компенсацію виплатили 52 депутатам. Проживання одного нардепа у столиці вартує державі від 19 тисяч гривень до 40 тисяч гривень на місяць.

Є серед нужденних і представник Тернопільщини. Мова йде про 132 номер у списку партії «Слуга народу» Івана Романовича Калаура. Розмір компенсації склав 20150 гривень.

А днями Іван Романович оприлюднив свою електронну декларацію за 2019 рік.

Згідно з нею він володіє квартирою і двома земельними ділянками. Минулого року він отримав 246870 гривень у Тернопільському Національному економічному університеті і 179890 вже як народний депутат.

А ще у нього дві машини. Одну він придбав в 2014 році. Мова йде про «LANCIA DEDRA», 1992 року випуску. А ось другу купив 5 грудня минулого року. Зробив, так би мовити собі новорічний подарунок. «TOYOTA RAV-4», 2019 року випуску обійшла «слузі народу» у 818000 гривень.

А ось готівкою пан Калаур зберігає не так вже й багато – усього 5 тисяч доларів.

До слова, свого часу Іван Калаур пообіцяв досягти вищий за середньоєвропейський рівень доходів та якість життя для українців. Як бачимо, в одного українця цей рівень таки значно покращився.

Джерело 1

Джерело 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *