У Тернополі три дні не фіксують нові випадки COVID-19 – у місті хочуть відкрити ринки

Третій день поспіль у Тернополі не фіксують нових випадків COVID-19, з суботи у місті відкриють усі продовольчі та промислові ринки.

Про це повідомив Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом, мер міста Сергій Надал у відеозверненні.

Загалом у Тернополі від початку епідемії коронавірусу підтвердили COVID-19 у 96 людей. 43 жителі Тернополя одужали.

З 16 травня у місті запрацюють усі ринки: і продовольчі, і промислові. Таке рішення було прийнято на засіданні оперативного штабу. Мер міста Сергій Надал наголосив, що всі підприємці та адміністрація ринків зобов’язані дотримуватися протиепідемічних вимог, виконувати рекомендації та заходи безпеки, які передбачені постановами уряду щодо роботи продовольчих і непродовольчих ринків, продуктових та непродуктових магазинів.

Їхню роботу контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби, національної поліції та муніципальної інспекції. Якщо виявлять порушення протиепідемічних вимог, робота ринку може бути зупинена.

Згідно з даними обласного лабораторного центру, станом 15 травня загалом на Тернопільщині зафіксовано 1 060 випадків COVID-19, 22 – летальних, 482 людей одужали. За минулу добу кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу збільшилась на 27.

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні дозволив відновити роботу непродовольчих ринків за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *