Не зважаючи на значну кількість хворих на коронавірус, у Кременці відкрили ринок

Сьогодні, 9 травня у місті Кременець, що на Тернопільщині запрацював новий продуктовий ринок. Нагадаємо, на сьогодні Кременецький район лідирує в Тернопільській області за кількістю хворих на коронавірус.

“В Кременці відновив роботу Новий ринок. Тут дотримані усі вимоги Постанови Головного санітарного лікаря щодо режиму роботи агропродовольчих ринків в умовах карантину! Усім покупцям роблять температурний скринінг, пропускають на територію лише за наявності масок. Між продавцями і покупцями встановлені захисні бар’єри, дотримана дистанція. Якість та безпечність перевіряють фахівці лабораторії ветсанекспертизи на ринку. Роботу продавців та підприємців постійно контролюють 2 інспектори Кременецького районного управління Держпродспоживслужби.

За словами директора ринку, сьогодні на територію не пропустили 2 людей в який була температура тіла більше 37*С та жінку з собакою.

Сподіватимемося, що епідситуація в місті дозволить відновити повноцінну роботу ринку та збільшить кількість покупців, – повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби у Тернопільській області”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *