У Тернополі відкриють заклади громадського харчування

У Тернополі, з 5 травня, зможуть відкритися заклади громадського харчування. Так рішення прийняли під час зустрічі з підприємцями стосовно виходу бізнесу з карантину, яка відбулася 30 квітня.

Так, в результаті обговорення вирішили зустрітися повторно 4 травня. Якщо ж до цього часу кількість хворих зменшиться, зокрема за добу буде зафіксовано від 2 до 6 випадків захворюваності на COVID-19, то дозволять відкрити заклади громадського харчування. Зокрема, з 5 травня дозволять відновити роботу:

– закладам ресторанного та громадського харчування із застосуванням адресної доставки

– об’єктам торгівлі продуктами швидкого харчування в одноразовому пакуванні, в тому числі ваговим морозивом, напоями на розлив (кава, квас, газовані охолоджувальні та інші напої);

– суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію кави та інших гарячих напоїв, що готуються виключно персоналом на кавових апаратах у стаціонарних об’єктах торгівлі продовольчими товарами із забороною вживання напоїв на місці;

При цьому підприємці повинні будуть проводити температурний скринінг працівників на початок роботи, та забезпечити дотримання персоналом вимог щодо гігієни рук, захисту органів дихання, носіння рукавичок, безконтактної передачі замовлення, безконтактного розрахунку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *