Новозбудована амбулаторія у Мишковичах обслуговуватиме понад 4 тисячі місцевих жителів

Новозбудована амбулаторія загальної практики – сімейної медицини у селі Мишковичі Тернопільського району обслуговуватиме понад 4 тисячі місцевих жителів. Стан будівлі оцінив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш, також він поспілкувався з медичними працівниками закладу.

«Готовність даної амбулаторії – 100%. Ми плануємо уже на початку тижня офіційне відкриття закладу, щоб перевести сюди медиків первинної ланки. Вони на новому місці виконуватимуть свої функції та надаватимуть кваліфіковану допомогу населенню. У період боротьби з COVID-19 цей об’єкт є дуже важливим, адже первинна ланка буде відділена від вторинної. Лікарі будуть краще захищені й матимуть більше можливостей для виконання своїх обов’язків, – підкреслив Володимир Труш. – Сьогодні на об’єкті відсутнє необхідне обладнання, але забудовник і в.о. головного лікаря первинки зобов’язались завезти і встановити його протягом кількох днів».

Будівництво амбулаторії розпочали минулого року. Медики обслуговують жителів кількох сіл: Мишковичі, Миролюбівка, Лучка, Велика Лука і Хатки.

«Раніше ми працювали в двох орендованих кімнатах геріатричного відділення центральної районної лікарні, яка сьогодні знаходиться за амбулаторією. У ній перебувають 20 лежачих пацієнтів. Тому ми щиро раді, що будівництво завершилося і ми зможемо працювати у новій амбулаторії в комфортних умовах», – розповіла в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернопільського району Галина Соколовська.

Вартість будівництва амбулаторії близько 6 мільйонів гривень. У медичному закладі працюватимуть 3 сімейні лікарі, 3 помічники сімейного лікаря та 1 лаборант.

11e3e07ca10fb74ea8cb19e9f67ccd28

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *