У Тернополі по 10 тис. грн отримали працівники двох лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19

По 10 тисяч гривень доплати за квітень від міської ради отримали працівники Тернопільської міської дитячої лікарні і Тернопільської лікарні швидкої допомоги, які надають допомогу хворим на коронавірус. Про це повідомила речниця міської ради Мар’яна Зварич.

Директор Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський розповів, що таку доплату з бюджету міської громади отримали понад 60 працівників лікарні.

Директор Тернопільської міської дитячої лікарні Андрій Артимович каже, що до списку 97-ми працівників, яким виділили ці кошти, входять не лише лікарі, а й молодший медперсонал та водії.

Також в березні доплату в розмірі окладу отримали 183 медпрацівники лікарень Тернополя, які надають допомогу хворим на коронавірус.

Це 66 медпрацівників інфекційного та реанімаційного відділень Тернопільської лікарні швидкої допомоги, які допомагали хворим, починаючи з 23 березня, – розповів директор цього медзакладу Ярослав Чайківський.

Та 117 медпрацівників Тернопільської міської дитячої лікарні,- каже речниця медзакладу Олена Года.

На це з бюджету Тернопільської територіальної громади виділили один мільйон гривень, розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Джерело

Між тим, сьогодні лікарі тернопільської швидкої допомоги підстанції №2 вийшли на акцію протесту через зарплату, яку отримали в квітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *