Працівники міської ради передадуть частину зарплати на допомогу потребуючим тернополянам

Працівники міської ради вкотре долучилися до соціальної допомоги потребуючим тернополянам, які опинилися у скрутному становищі через пандемію COVID-19. Вони перерахують кошти у розмірі одноденної заробітної плати за квітень та дводенної за травень на благодійний рахунок Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення. Ці кошти будуть спрямовані на соціальну допомогу одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим мешканцям Тернопільської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з епідемією.

Така ініціатива є добрим прикладом для наслідування. Споконвіку українці допомагали один одному у час скрути, ділилися з потребуючими, навіть коли важко самому. У наш час вимушеного карантину та пандемії COVID-19 підтвердили цю добру українську традицію.

Допомога лікарні швидкої допомоги. Це не перша ініціатива працівників міської ради. 15 квітня вони зібрали 120 тисяч гривень для допомоги Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги. Незважаючи на те, що тернопільські лікарні забезпечені коштами з міського бюджету, існують труднощі при купівлі ліків, обладнання та засобів індивідуального захисту за бюджетні кошти.

Постачальники відмовляються продавати засоби індивідуального захисту та медичне обладнання за бюджетні кошти. Або через процедурні питання процес купівлі-продажу може затягнутися на місяці. А дуже часто все це потрібно вже. Тому лікарням важливо мати так звані «живі» гроші на оперативні потреби.

Допомога дитячій лікарні. А 23 квітня 2020 року міський голова Тернополя, його заступники та секретар міської ради придбали для Тернопільської міської дитячої лікарні 1500 респіраторів FFP3.

«Я хочу подякувати своїм заступникам та секретарю міської ради, які у цей складний час також долучилися до цієї акції та виділили особисті кошти, щоб оперативно закупити респіратори FFP3. Їх використовують медичні працівники інфекційного відділення, реанімації, які безпосередньо контактують з хворими на коронавірус», – підкреслив Сергій Надал.

Джерело (також містить реквізити, за якими можна долучитися до даної благодійної ініціативи)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *