У Почаєві проситимуть про введення НС через зростання випадків COVID-19

Місцева влада Почаєва на Тернопільщині проситиме уряд ввести надзвичайний стан у місті через різке зростання кількості випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє BBC-Україна  із посиланням на керівника районної державної адміністрації Вячеслава Онишкевича.

«Завершилося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій райдержадміністрації. Крім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв і Кременецького району, незважаючи на критичне зростання захворюваності Covid-19 і протидії поширенню епідемії коронавірусу, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації», – написав Вячеслав Онишкевич.

Так, наразі в районі підтверджено 110 випадків коронавірусу. Якщо протягом 5 днів ситуація з коронавірусом не зміниться, то влада буде звертатися до облдержадміністрації з проханням ініціювати процедуру введення режиму надзвичайної ситуації.

Зазначається, що наразі безпосередньо в Почаєві було виявлено близько 80 хворих на коронавірус, тоді як 22 квітня було відомо лише про 43. За останню добу в районі зафіксували 27 нових випадків хвороби, з них 20  в місті Почаїв і передмісті – селищі Старий Почаїв.

Вважають, що осередком спалаху коронавірусу в місті є Почаївська лавра, яка, попри заборону, проводила велелюдні служби на Вербну неділю та Великдень.

Нагадаємо, Почаїв вже отримав спалах епідемії через порушення на Великдень, тому місто закрили на в’їзд і виїзд.

Джерело 1

Джерело 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *