На Тернопільщині встановлено 12 карантинних постів: як працюють поліцейські та медики (Відео)

Температурний скринінг на постах і роз'яснення: правоохоронці Тернопільщини стежать за дотриманням карантину

Температурний скринінг на постах і роз'яснення: правоохоронці Тернопільщини стежать за дотриманням карантину?Загалом в області встановлено 12 карантинних постів, 4 з яких облаштовані на в’їздах в Тернопіль?На постах лікарі та поліцейські безконтактно вимірюють температуру водіям і пасажирам?Поліцейські проводять з ними профілактично-роз’яснювальну роботу щодо важливості дотримання карантину#новини_Тернопіль #новини_МедіаТОР #інтернет_телебачення #скринінг #пости #карантин #поліція #Тернопільщина

Опубліковано МедіаТОР Середа, 8 квітня 2020 р.

На Тернопільщині встановлено 12 карантинних постів, 4 з них облаштовані на в’їздах в обласний центр, – повідомляє відділ комунікації Нацполіції області.

На цих постах правоохоронці, спільно з медиками та рятувальниками, вимірюють температуру всім учасникам дорожнього руху й пояснюють їм важливість дотримання карантину.

Працівники поліції не блокують, не обмежують та не перешкоджають руху транспорту. В’їзд та виїзд з міста не заборонений.

Якщо підвищена температура в пасажирів чи водія – до 38 градусів, людину скеровують до сімейного лікаря, якщо вище – викликають екстрену бригаду швидкої допомоги. Усі факти підвищеної температури медики фіксують в журналі, а в кінці кожної зміни передають у лікарню.

Зазвичай люди з розумінням ставляться до таких заходів і підтримують їх.

За дотриманням посилених карантинних правил, які почали діяти з 6 квітня, в Тернополі стежать піші поліцейські патрулі. Серед основних заборон: перебування в громадських місцях без одягнутої маски або респіратора, переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності й супроводу дітей, перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності та відвідування спортивних і дитячих майданчиків.

Якщо поліцейські виявляють людей, що ігноруватимуть вимоги дотримання карантинних обмежень, то вживатимуть заходи адміністративного впливу. Штраф за такі порушення складає від 17 до 34 тисяч гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *