Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш зобов’язав виділити 100 тисяч гривень з бюджету на придбання трун

Днями, відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Володимира Труша.

На засіданні йшлося про вжиття необхідних заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян й запобігання поширенню на території Тернопільської області коронавірусної хвороби COVID-2019.

Зокрема у документі йдеться:

“Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації надати департаменту економічного розвитку і торгівлі та департаменту фінансів обласної державної адміністрації пропозиції та обгрунтування стосовно виділення на безповоротній основі з резервного фонду обласного бюджету коштів на придбання трун на загальну суму 100 тисяч гривень. Термін виконання – терміново.”

 

До слова, нещодавно Тернополяни писали, що Володимир Труш, голова Тернопільської обласної державної адміністрації виправдав дії медиків, які у поліетеленовому чорному пакеті викинули з лікарні тіло першого померлого від коронавірусу в області – 68-річного жителя села Ковалівка, Монастириського району.

“Щодо цієї ситуації я хотів би пролити світло, чому, тому що, на сьогодні наше суспільство живе інтернетом ми відсотків 90 інформації отримуємо з інтернету, – відзначив Володимир Труш, голова Тернопільської обласної державної адміністрації. – Коли ця ситуація з цим похороном була розкручена, ви бачили світлини є в інтернеті, де тіло лежить в труні, правильно. Що сказали лікарі, вони діяли згідно протоколу щодо видачі тіла і поховань важко- інфекційних хворих інфікованих людей. Дійсно по протоколу, ми повинні це тіло помістити в мішок, засипати його хлором, помістити у труну, засипати хлором і тоді віддати цю труну з людиною яка померла, або якщо рідні відмовляються письмово, тоді ми ховаємо згідно протоколу. Протокол був для поховання інфекційних хворих зараз він ще прописаний під COVID-2019. Суттєво він не змінився, тому що COVID-2019 є той самий вірус, тобто це є важка вірусна хвороба”.

Детальніше у сюжеті TV-4:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *