У Тернополі відбудеться акція ветеранської непокори

Тернополян кличуть завтра, 16 березня, о 10.00 під стіни ОДА на акцію ветеранської непокори «Рішуче_дій».

«Закликаємо усіх прийти і продемонструвати рішучість діяти та не мовчати в умовах, коли проросійські сили здають інтереси України», йдеться на офіційній сторінці «Правого сектора» Тернопільщини.

Акція пройде під національними синьо-жовтими та червоно-чорними стягами без партійної чи будь-якої іншої символіки.

Нагадаємо, 11 березня Леонід Кучма та глава Офісу Президента Андрій Єрмак у Мінську підписали домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача, виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. У протоколі зазначається, що Рішення ТКГ про заснування Консультативної ради буде підписано 25 березня 2020 року після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

По-суті, у так званій Консультаційній раді за стіл переговорів на рівних правах і в рівному статусі саджають представників офіційної України та самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Це те, від чого Київ категорично відмовлявся всі шість років.

Росія ж за допомогою даного формату із агресивної сторони конфлікту перетворюється в «посередника» та отримує підтвердження свого «настамнєт».

Цілком ймовірно, що наші західні партнери не стануть заперечувати проти такого формату, бо давно дали зрозуміти, що приймуть будь-яке рішення підтримане Києвом та Московою.

Насторожує у тих домовленостях і формулювання «необхідність всеосяжного політичного врегулювання конфлікту» та повна відсутність хоча б натяку на необхідність негайного припинення вогню, стійкого режиму тиші і забезпечення всіх умов безпеки, необхідних для цього самого політичного процесу.

А головне, як наголошують багато політологів, судячи з усього, в умовах  хайпу навколо наростання небезпеки епідемії коронавіруса «мінська зрада» пройде непоміченою.

Щоправда, фракцію «Слуга народу», схоже, розколола. Частина із них  звернулись до Президента з проханням повернути Мінські переговори в законодавче поле України, проте… кілька із них вже за день змінили свою думку та видалила хто власну сторінку із педрукованою заявою, а хто – просто пост.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *