Тернопільщина: в області теж закрили навчальні заклади на карантин – з 12 березня

У навчальних закладах області з 12 березня введуть карантин, який триватиме до 3 квітня. Про це зазначили під час регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яке відбулося 11 березня.

Такі міри прийняті згідно урядових рішень, яких необхідно дотримуватись через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, повідомили у пресслужбі ТОДА.

За словами голови облдержадміністрації Ігоря Сопеля, Кабінетом міністрів України також вирішено ввести обмеження на проведення масових та спортивних заходів.

«Обмеження діятимуть на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Проте, це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе лише з дозволу міжнародних організацій та без глядачів», – наголосив очільник області.

Також він підкреслив, що слід дотримуватись усіх рекомендацій медиків з приводу профілактики коронавірусної інфекції. У випадку виявлення симптомів COVID-19 необхідно терміново звернутись у телефонному режимі до сімейного лікаря, який розповість про подальший алгоритм дій.

Нагадаємо, Кабінет міністрів запровадив карантин по всій країні до 3 квітня. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 11 березня.

У Міносвіти пояснили, що при цьому рішення про карантин у навчальних закладах ухвалює кожна місцева адміністрація окремо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *