Збаразька міська рада на ще один крок ближча до створення ОТГ

Експерти Тернопільського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» продовжують роботу над успішним впровадженням реформи децентралізації в Тернопільській області. Представники регіонального офісу побували з консультаційним візитом в місті Збараж, де зустрілися з керівництвом міської ради з метою обговорення процедури створення Збаразької ОТГ.

У рамках виїзної консультації фахівці Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»  ознайомили керівництво та представників міської ради з порядком добровільного об’єднання територіальних громад у Збаразьку ОТГ. Експерти разом з присутніми проаналізували процес проведення громадських обговорень під час процедури добровільного об’єднання.

 тернопіль,   новини тернополя,   новини тернопільщини,   тернопільські новини,    громада,    U-LEAD з Європою

Також  радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Михайло Лисиканич розповів присутнім про особливості утворення старостинських округів та вирішення кадрових питань після утворення ОТГ, а Сергій Триюда, радник з муніципальних фінансів та послуг, продемонстрував представникам міської ради розрахунки надходжень до бюджету проєктної Збаразької ОТГ.

«Створення громади відповідальний крок, до якого слід підійти максимально підготовленими. Необхідно здійснити всі економічні розрахунки, оцінити рівень надходжень до бюджету, проаналізувати сильні та слабкі сторони потенційної громади, при чому, не забуваючи про якісну комунікацію з жителями сусідніх сільських рад», – зазначила Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу U-LEAD.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *