Громадський транспорт у Тернополі щодня дезінфікують через спалах пневмонії

Відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З 15 січня у Тернополі тимчасово припинили проведення загальноміських заходів у закритих приміщеннях, щоб запобігти розповсюдженню захворюваності на грип і ГРВІ, а також вірусної і бактеріальної пневмонії. Весь міський громадський транспорт щодня дезінфікують.

Відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, повідомляють місцеві сайти.

Для вивчення потенційної загрози поширення грипу, ГРВІ, а також через зростання кількості хворих на пневмонію з важким перебігом, у місті сформовано оперативний штаб.

Директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх повідомив, що раз на місяць тролейбуси спеціалізовано обробляють працівники «Тернопільпрофдезінфекції», з якими вони уклали угоду.

«15 січня на комісії нам дали доручення, щоб ми ще власними силами відповідним розчином обробляли транспорт щодня. Після завершення зміни водії і кондуктори щодня обробляють тролейбуси розчином «Неохлору». Скільки триватиме посилена дезінфекція у тролейбусах, наразі невідомо», – каже Андрій Мастюх.

Раніше ZAXID.NET писав про те, що в Тернополі зросла кількість хворих на пневмонію з важким перебігом, троє хворих померло, ще п’ятеро пацієнтів у реанімації.

Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської рали Василь Даньчак на прес-конференції заявив, що ситуація з захворюваністю на грип і ГРВІ є контрольована, але попри низький поріг захворювання, є високий показник госпіталізації. У міській лікарні №2 є 36 хворих з пневмонією. І важкий перебіг хвороби зумовлений тим, що хворі потрапляють до лікарні на 5-7, а інколи й на 10 день від початку захворювання вже з важкими ускладненнями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *