Хто з депутатів Тернопільської міськради найбільший прогульник?

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала відвідування тернопільськими народними обранцями сесій. Вона визначила найбільш та найменш відповідальних депутатів.
Так, за даними ОПОРИ з червня 2017 року, найбільш дисципліновано сесії відвідували члени фракції «Свобода»: Марія Баб’юк, Галина Гевко, Назарій Редьква, Олег Климчук та Михайло Сиротюк, які були присутні на 99% засідань. Трохи менше часу у сесійному залі провели депутати Олег Шморгай (фракція «Свобода») й Андрій Артимович (фракція «Батьківщина»), які взяли участь у 98% засідань.

З червня 2017 року міський голова Сергій Надал брав участь у кожному засіданні.

У трійці аутсайдерів за присутністю на засіданнях сесій міськради у період з червня 2017 року опинилися депутати Володимир Бліхар (позафракційний), який відвідав 52%, Петро Ландяк (фракція «Громадянська позиція») – 45%, та Роман Ляхович (позафракційний), який за цей час роботи пропустив усі засідання.
Представниця ОПОРИ зателефонувала до депутата Ляховича, щоб запитати про причини його відсутності на всіх  пленарних засіданнях за період дослідження. Він пояснив, що два з половиною роки тому захворів, переніс складну операцію та отримав інвалідність. Зі слів Романа Ляховича стало зрозуміло,  що через незадовільний стан свого здоров’я він не може в повному обсязі виконувати свої депутатські обов’язки.
Загалом, за даними з сайту ternopil.rada4you.org, на 95-100% засідань були присутні 12 представників Тернопільської міської ради, на 90 – 94% – 11 депутатів,  на 80 –  89% – 11 депутатів, на 70 до 79% – 4 депутати, на 60 – 69% – 4 депутати та на менше ніж на 60% засідань –  3 депутати.
 У 2020 році мають відбутись вибори депутатів місцевих рад, а  під час виборчих кампанії політикам властиво сіяти обіцянками та переконувати виборців, що докладуть максимум зусиль для процвітання громади. Із сервісом ternopil.rada4you.org можна легко слідкувати за роботою чинних депутатів, їхньою присутністю на пленарних засіданнях та голосуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *