Тернопільські депутати зберуться на підсумкову сесію

Сорок друга сесія Тернопільської міської ради відбудеться 20 грудня.

На останньому в цьому році засіданні депутати мають затвердити ряд важливих питань та документів, відповідно до яких громада житиме у наступному році. Оскільки попередня сесія відбулася на початку грудня, то на це засідання в орієнтовному порядку денному є тільки 59 проектів рішень. Як правило перед початком сесії до порядку денного вносять ще проекти з голосу.

Звіти про виконання більшості міських програм та затвердження програм на наступні 3-4 роки депутати заслухали і прийняли на 41-ій сесії. Цього разу їм запропонують внести зміни до програм, які були розроблені до 2020 року включно: «Безпечна громада», розвитку пасажирського транспорту, розвитку велосипедної інфраструктури міста, реформування і розвитку житлово-комунального господарства Тернопільської міської територіальної  громади. Також будуть внесені зміни до бюджету громади на 2019 рік.

На цій сесії депутати мають розглянути і затвердити два головні документи, за якими громада житиме і розвиватиметься у наступному році. Перший – це Програма економічного та соціального розвитку Тернопільської міської  територіальної громади. Вперше її затверджуватимуть не на один рік, як було раніше, а на два – 2020 і 2021-ий.  Другий – місцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2020  рік. Після цього перейдуть до розгляду земельних питань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *