Тернопіль переміг у конкурсі «Молодіжна столиця України-2020»

За звання переможця та статус «Молодіжна столиця України – 2020» у фіналі змагалися 10 міст: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці, а загалом у конкурсі прийняли участь 48 українських міст. Переможцем цього року став Тернопіль.

Лідера обирали під час відкритого засідання Наглядової ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України”

“У кожного члена Наглядової ради був тільки один голос. І відповідно це місто, яке набрало найбільше таких відзнак. Сьогодні це місто називали файним, і це Тернопіль”, – сказав голова Наглядової ради Олександр Ярема під час оголошення результатів конкурсу.

Під час відкритого засідання, делегації 10 міст-фіналістів з числа представників міської влади та молоді аргументували, чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року.

До слова, національний Конкурс «Молодіжна столиця України» проводять щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді.

Мета конкурсу – активізація спів-праці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні. У 2019 році переможцем конкурсу «Молодіжна столиця України» став Кам’янець-Подільський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *