Трамп подякував Зеленському: “Справа про імпічмент закрита”

Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський знову спростував, що американський лідер міг тиснути на нього, тому справу про імпічмент можна вважати закритою.

Джерело: Трамп Twitter

Пряма мова: “Термінові новини: Президент України щойно знову оголосив, що президент Трамп не зробив нічого поганого щодо України або нашої взаємодії і дзвінків. Якби радикальні ліві демократи були при здоровому глузді, а це не так, справа (про імпічмент, – УП) була би закрита!

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Breaking News: The President of Ukraine has just again announced that President Trump has done nothing wrong with respect to Ukraine and our interactions or calls. If the Radical Left Democrats were sane, which they are not, it would be case over!

Дякую президенту Зеленському. Тема (імпічменту, – УП) закрита. Демократи, які нічого не роблять, мають нарешті повернутися до роботи!”.

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Thank you to President Zelensky. Case over. The Do Nothing Democrats should finally go back to work! https://twitter.com/dailymail/status/1201525451367354370 

Daily Mail US

Ukraine’s President Zelensky renews denial of a quid pro quo with Trump over military aid https://trib.al/oH7tJnN 

Про це говорять 21,4 тис. осіб

Деталі: Трамп також ретвітив пости c останнім інтерв’ю Зеленського, де президент України заявив, що він “ніколи не розмовляв з президентом США з позиції “послуга за послугу””.

Що було раніше: Президент США Дональд Трамп висловив бажання звернутися до Верховного суду, аби зупинити розслідування щодо імпічменту. Таку заяву він зробив після прочитання звіту республіканців з Палати представників, у якому ті відкидають звинувачення демократів, що лежать в основі розслідування з імпічменту Трампа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *