Про місцевого «шаролюба» та московських попів!!!!

Понад 326 тис. виборців проголосувала за віртуальну партію відеоблогера Анатолія Шарія, якого звинувачують у проросійській пропаганді. Набравши 2,23% голосів виборців «Партія Шарія» своїх депутатів у парламенті не має, натомість мала отримати державне фінансування на наступні 5 років: близько 12 млн гривень на рік. Погодьтеся, –  це вже було занадто, якщо б наші податки пішли на фінансування проросійської пропаганди.

На Тернопільщині партію представляє Андрій Любецький, для широкого загалу, це прізвище ні про що не говорить. Тож нагадаємо, що у  2010 р. А. Любецький балотувався на посаду міського голови Тернополя. Потім був прихильником кількох політичних сил, членом партій «Інформаційна Україна», «Економічна платформа», але значних успіхів у політиці не досяг. Натомість, заслужив собі репутацію «одіозного громадського діяча» місцевого розливу, який із забудовами у Тернополі боровся і з Надалом, і як він писав у соцмережах: «Я завжди тихо ржав коли в Тернополі люди ходили Хресними дорогами…» і чи не прирівнював себе до Ісуса Христа: «Коли йшов Христос, то його ненавиділи всі, почуття ненависті народу було задоволене лише тоді, коли в нього забрали життя. Син Божий? Та ти урод, дурень, клоун, та ми тебе камінням закидаємо і ти не дійдеш, ти сєпар, недоумок, який називає себе сином Бога, – це те, що говорили люди».

На перший погляд може скластися враження, що в чоловіка не все добре з головою. Але ж ні, все в нього прораховано наперед. Як «інакомислячий» на останніх виборах до Верховної Ради він вже виплив як 22-й номер виборчого списку «Партії Шарія» і вже – безпартійний.

Зважаючи на те, що партії, які набрали понад 2% голосів повинні були фінансуватись, А. Любецький також розраховував на ласий кусок пирога. Аж тут стало відомо, що політичні сили, які не подолали 5-й бар’єр не отримають коштів з держбюджету.

Звичайно, що у нашого «Героя» стався шок, свідченням чого став його допис у соцмережі 11 вересня: «Тепер з бюджету не будуть платити мільйони партіям, які не пройшли 5%. Тепер будуть платити мільярди тим, хто набрав більше. Рехформи, плять».

Тому й зрозуміло його роздратування і розчарування, а він вже, мабуть, порахувував здобуті нарешті політичні дивіденди.

Але і тут А. Любецький вирішив наостанок пропіаритися і прозвітувати своєму «ідеологічному лідеру в Ютубі» (на жаль по іншому не виходить, бо Шарій непогано себе почуває в Нідерландах звідки набагато простіше і безпечніше, і ще є  «мала ймовірність отримати по зубах» за розповіді українцям про її недолугу владу, брехунів і хабарників, і лише Він-красивий зможе усе покращити як тільки но отримає депутатський мандат) про непосильні труди по розбудові Тернопільської «Партії Шарія». Напевне в Ютубі надіслано не один лист-«оду», що на Тернопіллі невпинно збільшується кількість «шарійців»! Але чи звітує Любецький, що палкі місцеві «шарійці» чомусь практично усі є семінаристами Почаївської семінарії і, як не дивно синами московських попів.

От цікаве співпадіння???

Ось такі у нас на Тернопільщині лідери «Партії Шарія» ШАР(ій)ОЛЮБ(ецький). Та, мабуть, і у всій Україні. Шкода, що лише через проплачену пропаганду і нездатність деяких людей тверезо мислити у настільки «шаролюбів».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *