Нардепи з Тернопільщини позитивно проголосували за ринок землі

Народні депутати з Тернопільської області підтримали закон про ринок землі. Представники від партії «Слуги народу» віддали свої голоси «За».  

Верховна рада у першому читанні підтримала законопроект про відкритий ринок землі. Мораторій на продаж землі скасовується з 1 жовтня 2020 року, – пише сайт «Реально».

Додаємо, як голосували нардепи з Тернопільщини:

* Андрій Богданець (“Слуга народу”) – За

* Ігор Василів (“Слуга Народу”) – За

* Володимир Гевко (“Слуга Народу”) – За

* Іван Калаур (Слуга народу) – За

* Людмила Марченко (“Слуга ароду”) – За

* Михайло Цимбалюк (“Батьківщина”) – Проти

* Степан Кубів (“Європейська солідарність”) – Проти

* Іван Чайківський – Утримався

* Микола Люшняк – Утримався.

* Олег Синютка “Європейська солідарність” – проти

Відразу на результати голосування відреагував Ігор Василів на своїй сторінці у Facebook.

«240 голосів за в першому читанні, – написав він. – Перший крок до виходу з ганебного клубу країн, в який входить Північна Корея, Куба, Венесуела, Конго та Таджикистан і в яких немає вільного обігу земель, зроблено. Люди нарешті отримають повне право розпоряджатися своїм майном на власний розсуд, яке, до речі, закріплено в Конституції України, але всі ці роки грубо порушувалося по відношенню до власників земельних паїв».

Також свою позицію, чому утримався від голосування, пояснив Іван Чайківський.

«Якщо говорити про реформування держави, актуальність проблеми, то обіг сільськогосподарських земель потрібен. Тому це та частина мого “я”, яка “за” цей законопроект. Але крім відповідей на питання “що робити?”, нам треба мати відповіді “ЯК?” це буде реалізовано. Ті норми, які закладені в проекті закону, мене не повністю влаштовують. І як аграрія, і як громадянина. Тому я утримався при прийнятті закону в першому читанні. Тепер переходимо в фазу продовження діалогу і працюємо над правками для другого читання», – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *