У Тернополі стартувало голосування за проекти «Громадського бюджету 2020»

У Тернопільській міській територіальній громаді розпочалося голосування за проекти «Громадського бюджету 2020», яке триватиме до 8 листопада включно.

Цьогоріч на голосування винесено 67 проектів, 33 з яких- це малі ініціативи, обсяг фінансування яких складає до 300 000 грн., та 34 – великі, на фінансування яких виділяється до 1 450 000 грн. У 2020 році на реалізацію проектів- переможців передбачено понад 14 000 000 грн. з бюджету міста (громади).

Список проектів та повний їхній опис можна переглянути на порталі «Громадський бюджет».

Віддати свій голос зможуть усі громадянами України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади. Кожен мешканець має право проголосувати лише за один малий проект та один великий

У підсумку голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів до вичерпання обсягу виділених коштів, будуть реалізовані у 2020 році.

Підтримати обрані проекти жителі Тернопільської громади можуть трьома способами:

Через Е-сервіс «Громадський бюджет», шляхом авторизації та заповнення електронної версії бланку для голосування;

Шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, відвідавши Центр надання адміністративних послуг у Тернополі (ЦНАП) в робочий час (понеділок, середа, четвер – з 9:00 до 16:00, вівторок – з 11:00 до 20:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:00, субота – з 8:00 до 15:00, неділя- вихідний), пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи);

У терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку.

Голосування будь-ким за інших осіб, а також передача жителем громади права голосу будь-якій іншій особі забороняється. Інформація про хід реалізації проектів-переможців розміщується на офіційному Е-сервіс «Громадський бюджет».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *