Кременецька мерія підписала угоду про партнерство з німецьким містом Ільзенбург

Двосторонню угоду про партнерство між містами 8 жовтня підписали міський голова Кременця Олексій Ковальчук та бургомістр м. Ільзенбург Деніс Льофке під час дводенного робочого візиту до Німеччини. Офіційній реєстрації домовленостей передувала підготовча робота впродовж року. Делегація з Ільзенбурга приїздила до Кременця, що на Тернопільщині, а представники міської ради також були у Німеччині на запрошення місцевої влади.

«Дане партнерство є виявом дружніх зв’язків між мешканцями обох міст, яких поєднує спільна культура, європейські цінності та політика європейського добросусідства.

Спільно з мешканцями обох наших міст, особливо з молодою генерацією, ми плануємо проведення зустрічей та багатосторонніх проектів, котрі будуть підтримувати галузі економіки, культури, освіти, спорту, туризму та охорони здоров’я.

Також особливим завданням на майбутнє ми хочемо визначити підтримку місцевого самоврядування та захист, підтримку навколишнього середовища. У результаті наших двосторонніх поїздок та співпраці у 2018 році ми підписуємо цю угоду про партнерство», – йдеться у документі.

Під час візиту узгодили питання щодо подальшої співпраці в галузі  освіти, спорту, туризму, роботи комунальних установ, природоохоронної індустрії.

Тим часом, поки на державному рівні шукають шляхи до євроінтеграції, у масштабах невеликих міст уже на півдорозі у цьому напрямку. Зокрема й завдяки налагодженню дружніх стосунків із європейськими містами.  Кременецька міська рада уже зробила перші вагомі кроки у цьому напрямку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *