Вже увосьме московські попи спробують привласнити землю на Тернопільщині

Про це повідомляє політична організація NKT v 3.0 дописом у Фейсбуці:

Львівський апеляційний адміністративний суд знову зобов’язав Почаївську міськраду розглянути рішення про передачу у постійне користування Почаївській лаврі трьох земельних ділянок площею 2,5 гектари. Вже у понеділок, 30 вересня, на черговій сесії міськради, депутати розглядатимуть дане питання. Минулого року, задля позитивного рішення, представники лаври, намагались підкупити депутатів.
http://vkursi.te.ua/2018/11/19/ternopil-videoreportazh-pro-lavru-12/

Ще у 2015 році Почаївська лавра звернулась до міської ради з проханням передати їй у власність три земельні ділянки площею 2,5 гектари, зокрема біля будівлі семінарії і лаври. Депутати попереднього скликання відмовили у проханні і відклали розгляд питання на час бойових дій на Донбасі. До нинішнього депутатського складу представники лаври звертались тричі з цим проханням. Але обранці відмовляли у розгляді питання.

Почаївська лавра з 1713-го до 1832 року була власністю монахів-василіан Греко-католицької церкви, які на горі збудували головний Свято-Успенський храм лаври за фінансування графа Миколи Потоцького. Російський імператор Микола І забрав Почаївську лавру в Греко-католицької церкви і віддав її Російській православній церкві. Роки української історії лаври Російська православна церква замовчує.

На сьогодні Почаївську лавру охороняє приватна охорона, яку найняли представники Московського патріархату. Немає інформаційної таблички при вході, що лавра має статус державного заповідника. Почаївська лавра є форпостом «русского мира» в регіоні.

#ПочаївськаЛавра #МОСКОВСЬКИЙПАТРІАРХАТ #РУСКІЙМІР

2 thoughts on “Вже увосьме московські попи спробують привласнити землю на Тернопільщині

 • 26.09.2019 о 12:39
  Permalink

  Вода камінь точить, а путінські попи будуть “калядувать” по судах і депутатах поки не найдуть таки кому всунути “на лапу”. Капусти в них вагони — про це всі в курсі)

  Відповідь
 • 26.09.2019 о 12:53
  Permalink

  І вдадцяте попробують і всоте! Чим довша історія судових позовів і всяких пов’язаних подій, тим легше буде потім зачепитися юристам. Плюс знайомства, реклама своєї зацікавленості, так сказати.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *