Більше тисячі земельних ділянок отримали цьогоріч АТОвці Тернопільщини

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій армійці отримали наділів загальною площею 7,7 тис. га.

Цього року учасники бойових дій отримали у власність на Тернопільщині 1 031 ділянку, передає Depo.Тернопіль за інформацією Урядового порталу.

З цієї кількості 503 ділянки загальною площею 658,7 га виділило військовим Головне управління Держгеокадастру в Тернопільській області, органи місцевого самоврядування регіону надали бійцям 528 наділів загальною площею 281,8 гектара.

Для ведення особистого селянського господарства учасники бойових дій отримали 535 ділянок загальною площею 893,9 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим – 338 ділянок площею 32,1 гектара. Ще 158 військовослужбовців отримали землю для індивідуального садівництва, загальна площа наділів складає 14,6 гектара.

Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 12 420 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військові отримали 8 892 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення 9 665 земельних ділянок загальною площею 7 667,3 гектара.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *