Хто найбільше відхопить пирога електорату Партії Регіонів?

Вибори закінчилися, вибори починаються…

Поки в кулуарах місцевої влади тривають обговорення результатів парламентських виборів, або на кшталт, хто може стати новим головою ОДА, деякі політичні сили вже починають підготовку до майбутніх місцевих виборів.

Активно включилися у ці процеси «Опозиційна платформа – За життя», яку очолює кум президента Російської Федерації Владіміра Путіна Віктор Медведчук і політична партія «Розумна Сила». Для більшості тернополян партія «Розумна Сила» є невідомою, хоча подейкують, що це російський проект, очолює її на Тернопільщині, ніхто інший як екс-голова ОДА Валентин Хоптян.

Нині ці дві політичні сили, ще плюс «Опозиційний блок» борються, щоби якнайбільше зібрати голоси тих виборців, які колись були прихильниками Партії Регіонів. Як не дивно, але у нас в області, ще й досі, таких прихильників чимало.

Нагадаємо, що за даними ЦВК на цьогорічних президентських виборах «Опозиційна платформа – За життя» + «Опозиційний блок» взяли 1-ше місце у с. Залісці Збаразького району, 2 місця – у Почаєві (також і на цьогорічних липневих виборах до ВРУ), селах Града і Дунаїв  Кременецького району, 3-є місце у с. Лосятині Кременецького району. Зрештою понад 550 голосів у Кременці, близько 100 у Вишнівці та деяких інших селах Кременеччини, хіба це мало?

Більшість голосів за «Опозиційну платформу «За життя» у Почаєві були віддані на виборчих дільницях, на яких мали змогу голосувати монахи Почаївської Лаври, Почаївського монастиря-скита та студенти Почаївської духовної семінарії УПЦ МП.

Загалом, проросійські політичні сили на Тернопільщині отримали найбільшу підтримку у тих населених пунктах, де досі має сильні позиції церква Московського Патріархату. Більше, ніж у Почаєві «Опозиційну платформу – За життя» підтримали лише у Луганській та Донецькій областях.

На Збаразькому виборчому окрузі, під час цьогорічних виборів до Верховної Ради України «Опозиційна платформа – За життя» набрала – 3,23% голосів, випередивши навіть… «Громадянську позицію», а «Опозиційний блок» – 1,36%, що виявилося більше, ніж в «Самопомочі». На окрузі в м. Тернопіль «Опозиційна платформа – За життя» набрала – 2,16 %, випередивши «Радикальну партію Олега Ляшка» і те ж об’єднання «Самопоміч».

Тож погодьтеся, що частина опозиційного електорату ще є значною.

Ось і сьогодні, після закінчення виборів, триває жорстка боротьба між місцевими «Опозиційною платформою – За життя» та політичною партією «Розумна Сила», хто найбільше зуміє відкусити пирога від електорату колишньої Партії Регіонів. Зважаючи на зв’язки екс-голови ОДА Валентина Хоптяна, можна з прогнозувати, що з наближення місцевих виборів це суперництво ставитиме запеклішим. Тим більше, як стверджують місцеві ЗМІ Валентин Хоптян хоче влаштувати головою Тернопільської ОДА свого колишнього ставленика –  Руслана Комар-Чорного, який при Януковичу очолював Підволочиську РДА, а нині вже подав декларацію про свій майновий стан, зазначивши, що претендує на посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації. 

Попри все сказане, голова обласного осередку «ОПЗЖ» Олександр Кравчук в минулому носив прізвище «Тренеч», але чому ж він його змінив? А не тому, що у 90-х роках громадянин РФ Олександр Тренеч займався рекетирством у країнах Південної Європи, за що певний час провів у закладах пенітенціарної служби. Можливо проросійський рух на Тернопільщині має ще й підтримку криміналітету??

Так і хочеться процитувати Тараса Шевченка: «Добра не жди…». Тернополяни задумайтеся!!!

 

3 thoughts on “Хто найбільше відхопить пирога електорату Партії Регіонів?

 • 07.09.2019 о 19:07
  Permalink

  Ось він — пресловутий “русскій мір”! Ганьба!!!

  Відповідь
 • 07.09.2019 о 19:10
  Permalink

  Та як ту п’яту колону взагалі допускають на вибори?!!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *