Тернопільщина дбає про збереження лісів

Для посилення контролю за використанням та охороною лісів, протидії незаконним вирубкам, а також на виконання Указу Президента України від 9 липня 2019 року №511/2019 „Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів”, т.в.о. голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак видав розпорядження (від 8 серпня 2019 року №490-од) забезпечити передачу в постійне користування спеціалізованим лісогосподарським підприємствам близько 9 тис. га лісів області.

На даний час вказані лісові насадження не мають господаря, не охороняються від самовільних вирубок і не забезпечені належним доглядом. Передбачається також й запровадження електронного обліку використання деревини в комунальних лісогосподарських підприємствах, реалізація деревини на спеціальних аукціонах  та оприлюднення інформації про лісокористування на офіційних сайтах.
Обласному управлінню лісового та мисливського господарства доручено активізувати діяльність рейдових груп  у боротьбі з незаконними рубками та обігом деревини, а також невідкладно інформувати правоохоронні і природоохоронні органи про виявлені порушення.

Про досягнуті результати управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації регулярно інформуватиме  відповідні органи влади та громадськість.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *