Тернопіль перевірятимуть на доступність для маломобільних груп населення

  • Рейтинг доступності українських міст створюють активісти за ініціативи Доступно.UA.
  • Впродовж року в різних містах України перевірятимуть чи зручно людям з інвалідністю, людям із візочками, літнім людям пересуватись містом та жити тут.
  • Тернопіль перевірятимуть одним із перших.

 

– Протягом року активісти перевірятимуть міський простір у 10-ти містах України на відповідність державним будівельним нормам, –  розповідає регіональний координатор проекту Лілія Ничипорук, – наша головна мета – показати наскільки державні заклади, об’єкти інфраструктури, заклади харчування, громадські вбиральні, культурні заклади, публічні простори тощо відкриті для людей, яким пересуватись непрсто. Ми запрошуємо небайдужих людей долучатись до нас та допомогти нам зробити міста доступнішими.

До участі в аудиті запрошують місцевих активістiв, волонтерів, громадські ініціативи та всіх охочих зробити своє місто комфортнішим. 18 серпня о 10:00 у Центр Науки Тернополя розпочнеться майстер-клас для всіх охочих стати монітором та познайомитися з методикою оцінки свого міста. До участі запрошуємо місцевих активістiв, волонтерів, громадські ініціативи та всіх охочих зробити своє місто комфортним для всіх. Щоб вам всім було комфортно – будь ласка, зареєструйтеся https://dostupnoua.org/rating_te

Активісти кажуть, що питання важливості безбар’єрного простору в українських містах зараз дуже актуальне. Адже комфортне місто повинно бути комфортним для всіх. Це зокрема люди з інвалідністю, люди з маленькими дітьми та дитячими візочками, літні люди, мандрівники з важкими валізами тощо.

Першими містами, якi Доступно.UA перевірить i внесе до рейтингу стануть: Івано-Франківськ (11-17 серпня) i Тернопіль (17-24 серпня).

Контактна особа: Лілія, моб.: 050 599 11 56

Проект здійснюється за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *