Ігор Василів — нардеп від 164-го ВО представив свого “намісника”

Ось допис із його facebook-сторінки:

Друзі це Денис Милий – мій помічник.
Він буде допомагати мені з усім справлятись. Ми створили групу
Ігор Василів- Слуга Народу.Округ 164 ( Точно перейменуєм її)
Прошу приєднатись до неї.
Там Денис опублікував інформацію щодо комунікації.

Друзі, вітання всім!

Як ви вже напевно знаєте, 3 серпня Центральна виборча комісія своїм офіційним рішенням підтвердила перемогу Ігора Василіва в одномандатному виборчому окрузі №164.

А вже найближчим часом наш новообраний депутат від Підволочиського, Лановецького, Збаразького, Шумського та Кременецького районів приступить до виконання своїх безпосередніх обов’язків у Верховній раді.

І поки він буде займатися законотворчою діяльністю в Києві – комунікація і взаємодія із ним з будь-яких питань на окрузі буде здійснюватися через мене.

Як його помічник-консультант я буду обробляти усі ваші звернення, скарги, пропозиції тощо, готувати депутатські запити і звернення, виїздити туди, де потрібне буде реагування депутата, відвідувати сесії місцевих рад, засідання органів самоврядування, підприємства, установи та організації, збори мешканців, просто зустрічатися і спілкуватися з мешканцями Підволочиського, Лановецького, Збаразького, Шумського та Кременецького районів. Загалом постараюся максимально присвятити свій час роботі над проблематикою округу.

Тому прошу вас, з метою оптимізації роботи депутата та його команди, направляти усі ваші питання, які потребують уваги народного депутата Ігора Василіва – на мою електронну адресу terforum@gmail.com, в повідомлення на Facebook або телефонувати мені 0948404301

Найближчим часом запрацює приймальня народного депутата у Збаражі. Графік роботи і контакти будуть згодом.

Заздалегідь дякую за розуміння!

Нагадаю, що раніше ми звертали увагу наших читачів на загадкову історію збагачення Ігора Василіва після “Революції Гідності”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *