Наші в Раді: Хто з тернополян проходить по списках партій у ВР

За даними національного екзит-полу розподіл голосів виборців є такий: 43,9% 126 місць у ВР партія Слуга народу, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,5% 33 мандати, «Європейська солідарність» – 8,9% 26 мандатів, ВО «Батьківщина» – 7,6% 22 депутати, «Голос» – 6,3% 18 мандатів.

Другим номером у списку партії “Слуга народу” є Руслан Стефанчук яког можна назвати “умовними тернополянином”, ві народився у Теронополі, в сім’ї студентів медиків. Згодом вони переїхали до Хмельницького.
Номер 63 партії Марченко Людмила Іванівна провідний фахівець департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ “Епіцентр К”, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, проживає в місті Тернополі.

Наступним найближчим на грані проходження у раду є Калаур Іван  включений до виборчого списку під № 132 завідувач кафедри, Тернопільський національний економічний університет, безпартійний, проживає в місті Тернополі.

Друга за кількістю нардепів 33 мандати є Опозиційна платформа “За життя” нікого з тернополян у прохідній частині списку немає.

“Європейська солідарність” заводить до парламенту 26 депутатів. Серед яких 9 номер в списку уродженець Тернопільщини Олег Синютка, родом з села Куропатники Бережанського району.

22 мандати отримує “Батьківщина”. 15 номером в Верховну раду за списками цієї політичної сили проходить екс-голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк.

“Голос” буде мати 18 депутатів які проходять за списками. Найближче до прохідного бар’єру 20 номером в списку є Андрій Шараскін керівник, ПП “Театральна компанія Андрія Шараскіна”, член Політичної Партії “ГОЛОС”, проживає в місті Тернополі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *