Засуджений по кримінальних статтях тернопільський кандидат Андрій Богданець виявився ще й злісним неплатником аліментів

Виявлені нами раніше судимості «темної конячки» на цьогорічних парламентських виборах Андрія Богданця за статтею 121 за та статтею 196 Кримінального кодексу України, які були зняті та погашені лише у 2015 році, виявляється, не єдині цікаві факти з біографії цього мовчазного кандидата.

Згідно відомостей на сайті Тернопільського міського суду, дружина сучасного «слуги народу» Мар’яна Богданець двічі змушена була подавати на чоловіка в суд за несплату аліментів. Відповідний документ розміщений в реєстрі судових рішень України. Зокрема, є дані про позов у 2016 році.

Цікаво, що в цей час Богданець заробляв десятки тисяч гривень, працюючи заступником директора на місцевій птахофабриці. Невже у такого «порядного сім’янина», як про нього говорять сьогодні його однопартійці, не знайшлося грошей на допомогу власним дітям?

Однак і це не останній недолік «ідеального» кандидата. Як свідчать документи, його двічі внесено у Державний реєстр боржників та стягнено штрафи у справах про адміністративні порушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Страшно уявити, що ще можна дізнатися про представника ЗЕ команди на Тернопільщині. Сподіваємось, після виборів тернополян не чекають нові сюрпризи від «нових облич» сучасного політикуму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *