В Топільче таки відкриють безкоштовну громадську вбиральню. На благоустрій виділили ще понад 150 тисяч

Про виділення 151 тис 265 грн 39 коп на будівельні роботи з реконструкції благоустрою території громадської вбиральні в парку Топільче по вул. Дружби йшлося на виконкомі міської ради 17 липня.

– З метою подальшої реалізації Проекту “Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у місті Тернопіль” та використання грантових коштів відповідно до їх цільового призначення, виконавчий комітет міської ради вирішив виділити кошти, – каже начальник відділу обліку та фінансового забезпечення Галина Денисюк. – Йдеться про виділенні нам Європейські гроші, ми робимо реконструкцію прилеглої території, щоб уже повністю здати в експлуатацію цей коворкінг центр.

Міський голова зазначив, що один із елементів договору – відновлення роботи громадської вбиральні, яка має працювати у постійному режимі.

Як пояснили у прес-службі міської ради, туалети фактично зроблені, ще залишилися незначні роботи з благоустрою. Після офіційного відкриття, яке попередньо має бути у серпні, туалети будуть безкоштовними для усіх відвідувачів.

Як раніше ми писали, суть коворкінг центру проста – це повністю обладнана всім необхідним будівля, де починаючі підприємства чи підприємці зможуть на короткий чи тривалий період орендувати обладнані робочі місця, провести конференцію, семінар, навчання, нараду, зустріти та провести перемовини з партнерами, отримати консультантів, перекладачів, технічних фахівців та багато іншого. Громадський сектор чи організації так само можуть усім цим користуватися. В тернопільському коворкінг центрі будуть комп’ютеризовані робочі місця, конференц-зал з усією технікою на 60 осіб, кімната відпочинку, кухня, санвузли. Такий собі сучасний офіс, який можна частково чи повністю брати в користування.

– Послуги центру будуть платними, – раніше розповідав заступник міського голови та відповідальний за реалізацію цього проекту Іван Хімейчук. – Це загальноприйнята в світі форма роботи. Але ціна не комерційна. Вона формується на основі видатків. Яка це сума, можна буде чітко дізнатися після офіційного відкриття центру. Користуватися ним зможе кожен. Тут постійно будуть працівники, з якими можна консультуватися, подавати заявки. Якщо центр знадобиться для якоїсь важливої події міста чи міській раді, то це буде безкоштовно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *